دسته‌بندی‌ها

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی می‌باشد
  • منتشر شده در جمعه ۱۴۰۱/۷/۱

سریال کیمیای روح فصل دوم

پس از اتمام فصل اول سریال پرطرفدار کیمیای روح، بسیاری منتظر تاریخ انتشار فصل دوم آن هستند. فصل اول 20 قسمت بود.

سریال کیمیای روح فصل دوم

فصل دوم سریال کیمیای روح

فصل اول سریال کیمیای روح یا کیمیاگری ارواح که 18 ژوئن 2022 شروع شد، 28 آگوست به پایان رسید. اما بسیاری از مخاطبین این سریال پرطرفدار منتظر هستند تا فصل دوم سریال را هم دنبال کنند و اینکه فصل دوم در چه تاریخی منتشر خواهد شد؟ جزئیات فصل دوم را در ادامه این پست آسمونی ببینید. 

سریال کیمیای روح

فصل دوم سریال کیمیای روح (alchemy of souls seaso 2) در حال فیلمبرداری می‌باشد و احتمالا در 10 قسمت ساخته شود و تاریخ انتشار قسمت اول آن دسامبر 2022 خواهد بود. 

بازیگران فصل اول کیمیای روح در فصل دوم هم حضور خواهند داشت اما خبری مبنی بر حضور جونگ سو مین در نقش مودوک منتشر نشده و گو یون جونگ در نقش ناک سو نقش اصلی زن را خواهد داشت. در اولین قسمت از سریال کیمیای روح می‌بینیم که روح ناک سو وارد بدن مودوک می‌شود و در فصل دوم ناک سو دوباره ظاهر خواهد شد.

اما باید منتظر شد تا اطلاعات دقیق‌تری از فصل دوم سریال کیمیای روح منتشر و بازیگران فصل دو هم معرفی شوند ولی کسانی که با شخصیت مودوک عادت کرده‌اند سخت است که وی را در فصل دوم نبینند. دیگر بازیگر سریال کیمیای روح، لی جه ووک در نقش جانگ اوک است که نقش قابل توجهی را از خود به نمایش گذاشت.

کارگردان سریال کیمیای روح «پارک جون هوا» است و «خواهران هونگ» کار نویسندگی این سریال هیجانی را برعهده داشته‌اند که از vN و نتفلیکس منتشر شد.

آخرین مطالب