تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۴

معنی کلمات درس اول فارسی سوم دبستان

معنی کلمات درس اول فارسی سوم دبستان

معنی کلمات ، هم خانواده و مخالف درس اول و شعر ستایش فارسی سوم ؛ معنی لغات ، کلمه های هم خانواده ، مخالف و متضاد درس اول فارسی سوم ابتدایی

معنی کلمات درس اول و شعر ستایش فارسی سوم هم خانواده و مخالف

معنی لغات و واژگان ، کلمه های هم خانواده ، مخالف و متضاد درس 1 اول و شعر ستایش کتاب فارسی کلاس سوم دبستان

معنی کلمات ، هم خانواده و مخالف درس اول و شعر ستایش فارسی سوم ؛ در این مطلب از بخش آموزش و پرورش ماگرتا با کلمات سخت املایی ، معنی لغات ، واژگان هم خانواده و کلمه های مخالف و متضاد شعر ستایش خداوند رنگین کمان و درس اول محله ی ما کتاب فارسی پایه سوم ابتدایی آشنا می شوید. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: معنی کلمات ، هم خانواده و مخالف درس چهاردهم فارسی سوم

معنی لغات و کلمه های جدید شعر ستایش و درس اول فارسی سوم دبستان

در این بخش با معنی کلمات ، واژگان و لغت های جدید شعر ستایش رنگین کمان و درس اول محله ی ما فارسی سوم ابتدایی آشنا می شوید.

برگزار شدن: انجام شدن، برپا شدن انتها: پایان، آخر سنجاقک: حشره ای زیبا و تند پرواز با دو بال بلند و نازک، چشم های بزرگ و شاخک های بلند عادت: آنچه بر اثر تکرار، رفتار همیشگی انسان می شود.

کینه: دشمنی کسی را در دل داشتن محله: قسمتی از شهر یا روستا صمیمی: همدل و مهربان فیروزه ای: به رنگ فیروزه (آبی متمایل به سبز) عظمت: بزرگی، شکوه بازارچه: بازار کوچک

بوستان: باغ باصفا، جایی که گل های خوشبو در آن بسیار باشد. ثبت نام: نوشتن اسم ، نام نویسی نگران: دلواپس فیروزه ای: به رنگ آبی قنادی: شیرینی فروشی

کلمات سخت و املایی شعر ستایش و درس اول فارسی سوم ابتدایی

رنگین کمان، بخشنده، صمیمی تر، صاف، بی کینه، محلّه، ثبت نام، چه کار، عادت، گوشه ای، ناراحت، اطراف، دقّت، صف، مغازه، دکان، مواد غذایی، مقابل، گنبد فیروزه ای، عظمت خاصی، فضای سبز، معرّفی، جمعیت، برگزار، خاطرات، بایستد، لحظه، تعداد

کلمات و لغت های هم خانواده شعر ستایش و درس اول فارسی کلاس سوم

در این بخش با لغات و کلمه های هم خانواده و هم معنی شعر ستایش رنگین کمان و درس اول محله ی ما فارسی سوم دبستان آشنا می شوید.

خاص: خاصه، خواص، خاصیت لحظه: لحظات

لغات و واژه های مخالف و متضاد شعر ستایش و درس اول فارسی سوم ابتدایی

در این بخش با کلمه ها و واژگان مخالف و متضاد شعر ستایش رنگین کمان و درس اول محله ی ما فارسی سوم ابتدایی آشنا می شوید.

زود ≠ دیر جدید ≠ قدیم خارج ≠ داخل خنده ≠ گریه نیامده ≠ آمده خوشحالی ≠ ناراحتی انتها = ابتدا

همچنین بخوانید: معنی کلمات ، مخالف و هم خانواده شعر دریا درس پانزدهم فارسی سوم

توجه: شما دانش آموز پایه سوم دبستان می توانید برای دسترسی سریع و آسان تر به معنی کلمات و جواب سوالات درس های کتاب فارسی سوم ابتدایی ، در انتهای عنوان خود عبارت «ماگرتا» را نیز در گوگل جستجو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله معنی کلمات ، هم خانواده و مخالف متضاد شعر ستایش و درس اول محله ی ما کتاب فارسی سوم ابتدایی ؛ برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد.

معنی کلمات درس اول فارسی سوم دبستان