تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۷/۵

نقاشی درباره هفته دفاع مقدس ساده

نقاشی درباره هفته دفاع مقدس ساده

نقاشی هفته دفاع مقدس,نقاشی در مورد هفته دفاع مقدس کودکانه,نقاشی دفاع مقدس آسان,بهترین نقاشی دفاع مقدس,نقاشی کودکانه هفته دفاع مقدس

نقاشی هفته دفاع مقدس برای رنگ آمیزی کودکان را در این بخش از سایت سماتک مشاهده خواهید کرد و اگر به دنبال بهترین نقاشی دفاع مقدس هستید در ادامه چندین طرح نقاشی در مورد هفته دفاع مقدس کودکانه را تهیه و گردآوری کرده ایم. 31 شهریور الی هفتم مهر ماه هر سال به یاد فداکاری‌های رزمندگان اسلام هفته دفاع مقدس نام گذاری شده است. در آخرین روز تابستان سال 59 دشمن بعثی عراق به مرز‌های کشورمان هجوم آورد و جنگی هشت ساله را آغاز نمود. دلاور مردی‌های بی نظیر فرزندان ایران زمین در این هشت سال بر هیچکس پوشیده نیست و باید تا سال‌های سال یاد و خاطره شهیدان و جانبازان جنگ تحمیلی زنده نگه داشته شود. با مجموعه‌ای از نقاشی کودکانه برای هفته دفاع مقدس به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس همراه سایت سماتک باشید:

نقاشی هفته دفاع مقدس

آثار و نقاشی هفته دفاع مقدس را باید یکی از دوره‌ های درخشان این هنر در تاریخ انقلاب اسلامی ایران دانست، چرا که این هنر، با نگرش استادانه از فضای‌ معنوی‌ دوران جنگ در قالب، ذوق و سلیقه‌ هـنرمندان‌ مـتجلی شد؛ نیاز هنر و هنرمند جنگ، تلاش برای زنده نگه داشتن‌ ابعاد وجودی‌ و عمق باور مـبارزان مـسلمان ایرانی و منش آنها این هنرمندان را برآن داشت که بیشتر به سوی خلق آثار هنری‌ به صورت نمادین و سمبلیک بروند. از ویژگی‌های نقاشی هفته دفاع مقدس، منعکس کردن حال‌ و هوای آن دوران برای کودکان و نوجوانان دانش آموز است و حتی می‌شود گـفت در آن دوران؛ هنر، با آمدن به میان مردم، آثار شگرفی خلق کـرد کـه از حـیث محتوا و ارزش معنوی، جایگاه رفیعی دارند و توانسته‌اند در میان‌ مـردم، ضمن نـشان دادن کارکردهای خود، مقاومت و ایستادگی را در برابر متجاوزان نمایان، و مقام بلند شهدا و ایثارگران را جلوه‌گر سازند.

بهترین نقاشی دفاع مقدس

نقاشی درباره هفته دفاع مقدس

نقاشی در مورد هفته دفاع مقدس کودکانه

موضوع نقاشی هفته دفاع مقدس

نقاشی کودکانه هفته دفاع مقدس

نقاشی هفته دفاع مقدس کودکان

نقاشی هفته دفاع مقدس پیش دبستانی

نقاشی هفته دفاع مقدس کودکانه

رنگ آمیزی نقاشی هفته دفاع مقدس

نقاشی دفاع مقدس کودکانه

نقاشی دفاع مقدس برای رنگ آمیزی

نقاشی دفاع مقدس برای کودکان

نقاشی زیبا درباره هفته دفاع مقدس

طرح نقاشی دفاع مقدس

نقاشی در مورد هفته دفاع مقدس

نقاشی بدون رنگ هفته دفاع مقدس

نقاشی کودکانه درباره هفته دفاع مقدس

مدل نقاشی دفاع مقدس

نقاشی دفاع مقدس برای ابتدایی

نقاشی فانتزی دفاع مقدس

رنگ آمیزی نقاشی دفاع مقدس

نقاشی با موضوع هفته دفاع مقدس

مدل نقاشی هفته دفاع مقدس برای رنگ آمیزی

نقاشی هفته دفاع مقدس

نقاشی درباره هفته دفاع مقدس ساده