تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۴

پارک زیتون تهران

پارک زیتون تهران

موقعیت بوستان زیتون یکی از پارک‌های خوب منطقه در محله آهنگ تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

بوستان زیتون (محله آهنگ، تهران)

موقعیت بوستان زیتون یکی از پارک‌های خوب منطقه در محله آهنگ تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

بوستان زیتون (پارک) در محله آهنگ تهران و خیابان حسینی، بین گلپاد و کیهان واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این بوستان یکی از سی بوستان در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه تجمیعی پارک زیتون (سوله الزهرا 60)، پمپ بنزین عصر جدید، مسجد امام سجاد (ع)، پیتزا پف و پایگاه هلال احمر (منطقه 14) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بوستان یکی از پارک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

تصاویر بوستان زیتون

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حسینی، بین گلپاد و کیهان

وب‌سایت رسمی: pa ks. eh a .i

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط lada . (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان زیتون تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

زیتون بوستان زيتون پارک سلاله ورزش پارک بوستان زیتون زیتون فضای سبز پارک بوستان

نظرات کاربران در مورد بوستان زیتون

پارک خیلی بزرگ و خوبیه برای ورزش کردن مناسب پارک مسکرآباد چسبیده بهش در کل همه چیز تو این پارک هایی زیباست دستگاه برای بازی بچه ها ورزش هم داره

بوستان سرسبز و مناسب برای شب های تابستون. سرویس بهداشتی و جای پارک داره

خیلی بوستان بزرگی نیست ولی فضای سبز خوبی داره با جای پارک مناسب و فضای بازی کودکان و نمازخانه در کنار مزار شهدای گمنام

بوستان زیتون پارکی تمیز و خوب با حال و هوای خانوادگی است

پارک زیتون تهران